Середа, 06 07, 2022

Авторизація

Мова сайту

Аналіз поточних цін на ринку будівельних ресурсів для типових об'єктів та конструктивів служби Замовника будівництва

Одноразові чи довгострокові роботи з незалежного аналізу поточних цін на ринку будівельних ресурсів для служби Замовника (Інвестора) за її спеціалізацією, за типовими видами будівельних робіт та конструктивами, за групою однорідних об'єктів будівництва. 

Перелік ресурсів для яких проводиться аналіз визначається на підставі даних служби Замовника (Інвестора).

Роботи з аналізу поточних цін на ринку будівельних ресурсів за спеціалізацією служби Замовника будівельних робіт (інвестора), за типовими видами будівельних робіт та конструктивами, за групою однорідних об'єктів будівництва виконуються на підставі договору та методичних матеріалів АЦ "Будівництво - сучасні технології". З  використанням спеціалізованого програмного забезпечення та Положення про проведення аналізу цін розроблених АЦ "Будівництво - сучасні технології" для виконання таких робіт.

Роботи можуть виконуватись для різних стадій проектування та будівництва в залежності від плану виконання (фінансування) проектних робіт та будівництва об'єктів. Для кожного етапу чи періоду може уточнюватись чи наново формуватись перелік ресурсів. Аналіз може проводитись:

  • по укрупненим номенклатурним групам на стадіях ТЕО та П;
  • по ціноутворюючим ресурсам на стадії складання інвесторської кошторисної документації, складання договірної ціни 
  • по конкретним ресурсам на стадії складання договірної ціни чи в ході будівництва.

Замовник може встановлювати вимоги щодо точності виконання аналізу, граничної похибки розрахунку. 

Результат робіт надається у вигляді друкованого збірника «Аналіз цін на будівельні ресурси для типових об'єктів та конструктивів", в електронній формі у форматі кошторисного програмного забезпечення (АВК-5, АС-4 та ін.) чи в іншій, погодженій сторонами звітній формі, необхідній замовнику послуг.

Служба Замовника будівельних робіт (Інвестор) - замовник послуги "Аналіз поточних цін на ринку будівельних ресурсів для типових об'єктів та конструктивів" оперує реальними, а не розрахунковими (індексованими) цінами на матеріально-технічні ресурси і виконує всі вимоги ДСТУ Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» щодо аналізу ринку цін в ході проектних робіт при складанні договірної ціни та під час будівництва об'єкту.