Новини

Вийшла нова база цін станом на 01.01.2020

Шановні користувачі послуги "Аналіз цін на матеріально-технічні ресурси"!

ТОВ "Аналітичний центр "Будівництво - сучасні технології"  повідомляє про вихід чергової бази цін станом на 01.01.2020 року.  

Нагадуємо, що до складу послуг входять друкована та електронна версіі. Електронну версію бази цін є можливість завантажувати у кошторисне програмне забезпечення (АВК-5, АС-4, то що) та швидко опрацювати ваші кошториси у трьох варіантах - з мінімальними, максимальними або середніми цінами, а у друкованій версії (збірнику) багато цікавої і корисної інформації для фахівців кошторисної справи.
Наприклад - індекс зміни цін по групах будівельних матеріалів і амплітуда ціни, яка склалась на ринку будівельних ресурсів.

Детальніше...

Вийшла нова база цін станом на 01.10.2019

Шановні користувачі!

ТОВ "Аналітичний центр "Будівництво - сучасні технології"  повідомляє про вихід чергової бази цін станом на 01.10.2019 року.  

У друкованій версії збірки багато цікавої і корисної інформації для фахівців кошторисної справи.
Наприклад - індекс зміни цін по групах будівельних матеріалів і амплітуда ціни, яка склалася на ринку будівельних матеріалів. 

Детальніше...

Вийшла нова база цін станом на 01.04.2016

Шановні користувачі!

ТОВ "Аналітичний центр "Будівництво-сучасні технології"  повідомляє, що вийшла чергова версія бази цін станом на 01.04.2016 року.

З питань придбання послуги "Аналіз поточних цін на ринку будівельних матеріалів, виробів та конструкцій України" звертайтесь до дилерів Вашого регіону.

Вартість послуги - 300 грн. на місяць.

 

 

Вийшла нова база цін станом на 01.01.2016

Шановні користувачі!

ТОВ "Аналітичний центр "Будівництво-сучасні технології" щиро вітають Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим та повідомляє, що вийшла чергова версія бази цін станом на 01.01.2016 року.

 

 

Дочірні категорії

Сторінка 2 із 3