П'ятниця, 19 08, 2022

Авторизація

Мова сайту

Аналіз поточних цін на ринку будівельних ресурсів для типових проектних рішень та конструктивів

Одноразові чи довгострокові роботи з незалежного аналізу поточних цін на ринку будівельних ресурсів для проектної організації за її спеціалізацією, за типовими проектними рішеннями та конструктивами, за групою однорідних проектів будівництва.

Перелік ресурсів для яких проводиться аналіз визначається на підставі даних проектної організації.

Роботи з аналізу поточних цін на ринку будівельних ресурсів  за спеціалізацією проектної організації, за типовими проектними рішеннями та конструктивами, за групою однорідних проектів будівництва виконуються на підставі договору та методичних матеріалів АЦ "Будівництво - сучасні технології". З  використанням спеціалізованого програмного забезпечення та Положення про проведення аналізу цін розроблених АЦ "Будівництво - сучасні технології" для виконання таких робіт.

Роботи можуть виконуватись на різних стадіях проектування в залежності від потреб проектної організації. По укрупненим номенклатурним групам на стадіях ТЕО та П. По конкретним ресурсам на стадії складання інвесторської кошторисної документації чи в рамках науково-технічного супроводу групи проектів будівництва.

Можуть встановлюватись вимоги щодо точності виконання аналізу, граничної похибки розрахунку.

Результат робіт надається у вигляді друкованого збірника «Аналіз цін на будівельні ресурси для типових проектних рішень", в електронній формі у форматі кошторисного програмного забезпечення (АВК-5, АС-4 та ін.) чи в іншій, погодженій сторонами звітній формі, необхідній замовнику послуг.

Проектна організація - замовник послуги "Аналіз поточних цін на ринку будівельних ресурсів для типових проектних рішень" оперує реальними, а не розрахунковими (індексованими) цінами на матеріально-технічні ресурси і виконує всі вимоги ДСТУ Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» щодо аналізу ринку цін при проектуванні об'єктів будівництва.