П'ятниця, 19 08, 2022

Авторизація

Мова сайту

Регіональна база цін на будівельні ресурси проектної організації

Власна "Регіональна база цін на будівельні ресурси" для проектної організації. В результаті вона самостійно надає послуги з аналізу цін на ринку будівельних ресурсів у регіоні. 

Фахівці АЦ "Будівництво - сучасні технології" виконують для проектної організації комплекс робіт зі встановлення та запуску її власної регіональної бази цін на будівельні ресурси.

Проектній організації надаються необхідні методичні матеріали та програмне забезпечення. Проводиться навчання та консультації фахівців з організації та виконання аналізу цін на ринку будівельних ресурсів у регіоні.

Програмне забезпечення дозволяє створити власну інформаційну базу даних на ціни будівельних ресурсів та проводити аналіз вартості матеріально-технічних ресурсів на різних етапах будівництва, як для власних потреб проектної організації, так і на замовлення сторонніх організацій. Встановлення програмного комплексу здійснюється на умовах франчайзингу.

 До вартості франшизи входить:

  • програмний комплекс;
  • підготовчі роботи;
  • пусконалагоджувальні роботи;
  • супроводження та консультації

Методичні матеріали регламентують виконання робіт з організації та виконання аналізу цін на ринку будівельних ресурсів у регіоні у відповідності до вимог ДСТУ Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» щодо аналізу ринку цін при проектуванні об'єктів будівництва.