Середа, 06 07, 2022

Авторизація

Мова сайту

Аналіз поточних цін на ринку будівельних ресурсів для типових видів робіт будівельної організації

Одноразові чи довгострокові роботи з незалежного аналізу поточних цін на ринку будівельних ресурсів для будівельної організації за її спеціалізацією, за типовими видами будівельних робіт та конструктивами, за групою однорідних об'єктів будівництва.

Перелік ресурсів для яких проводиться аналіз визначається на підставі даних будівельної організації.

Роботи з аналізу поточних цін на ринку будівельних ресурсів за спеціалізацією будівельної організації, за типовими видами будівельних робіт та конструктивами, за групою однорідних об'єктів будівництва виконуються на підставі договору та методичних матеріалів АЦ "Будівництво - сучасні технології". З  використанням спеціалізованого програмного забезпечення та Положення про проведення аналізу цін розроблених АЦ "Будівництво - сучасні технології" для виконання таких робіт.

В залежності від потреб будівельної організації аналіз може проводитись:

  • по ціноутворюючим ресурсам - для типових видів робіт, типових об'єктів будівництва;
  • по повному переліку ресурсів - для типових конструктивів.

Будівельна організація може встановлювати вимоги щодо точності виконання аналізу, граничної похибки розрахунку. 

Результат робіт надається у вигляді друкованого збірника «Аналіз цін на будівельні ресурси для типових видів робіт будівельної організації", в електронній формі у форматі кошторисного програмного забезпечення (АВК-5, АС-4 та ін.) чи в іншій, погодженій сторонами звітній формі, необхідній замовнику послуг.

Будівельна організація - замовник послуги "Аналіз поточних цін на ринку будівельних ресурсів для типових видів робіт будівельної організації" оперує реальними, підтвердженими, а не розрахунковими (індексованими) цінами на матеріально-технічні ресурси і виконує всі вимоги ДСТУ Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» щодо аналізу ринку цін при складанні договірної ціни та під час виконання будівельних робіт.