Середа, 06 07, 2022

Авторизація

Мова сайту

Аналіз поточних цін на ринку будівельних ресурсів для об'єкту будівництва

Одноразові чи довгострокові роботи з незалежного аналізу поточних цін на ринку будівельних ресурсів для конкретного об'єкту будівництва на всіх чи будь-якому етапі будівництва з підготовкою необхідної документації.

Перелік ресурсів для яких проводиться аналіз визначається на підставі даних проекту чи завдання будівельної організації.

Роботи з аналізу поточних цін на ринку будівельних ресурсів для конкретного об'єкту (будови) виконуються на підставі договору та методичних матеріалів АЦ "Будівництво - сучасні технології" з  використанням спеціалізованого програмного забезпечення, Положення про проведення аналізу цін розроблених АЦ "Будівництво - сучасні технології" для виконання таких робіт.

В залежності від потреб будівельної організації аналіз може проводитись:

  • по ціноутворюючим ресурсам - при підготовці тендерної пропозиції чи складанні договірної ціни;
  • по повному переліку ресурсів - при складанні договірної ціни чи для уточнення динамічної договірної ціни в процесі будівництва.

Будівельна організація може встановлювати вимоги щодо точності виконання аналізу, граничної похибки розрахунку.

Результат робіт надається у вигляді друкованого збірника «Аналіз цін на будівельні ресурси по об'єкту будівництва», в електронній формі у форматі кошторисного програмного забезпечення (АВК-5, АС-4 та ін.) чи в іншій, погодженій сторонами звітній формі, необхідній замовнику послуг. 

Будівельна організація - замовник послуги "Аналіз поточних цін на ринку будівельних ресурсів для об'єкту будівництва" оперує реальними, а не розрахунковими (індексованими) цінами на матеріально-технічні ресурси і виконує всі вимоги ДСТУ Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» щодо аналізу ринку цін при підготовці тендерної пропозиції, складанні договірної ціни та під час будівництва об'єкту.