Середа, 06 07, 2022

Авторизація

Мова сайту

Регіональна база цін на будівельні ресурси будівельної організації

Для будівельної організації створюється власна "Регіональна база цін на будівельні ресурси" для самостійного проведення аналізу цін на ринку будівельних ресурсів у регіоні.

 

Фахівці АЦ "Будівництво - сучасні технології" виконують для будівельної організації комплекс робіт зі встановлення та запуску її власної регіональної бази цін на будівельні ресурси.

Будівельній організації надаються необхідні методичні матеріали та програмне забезпечення. Проводиться навчання та консультації фахівців з організації та виконання аналізу цін на ринку будівельних ресурсів у регіоні.

АЦ "Будівництво - сучасні технології" надає дозвіл на використання спеціального програмного забезпечення, для створення власної інформаційної бази даних на ціни будівельних ресурсів та проведення аналізу вартості матеріально-технічних ресурсів на різних етапах будівництва для власних потреб будівельної організації.

 До вартості робіт входить:

  • дозвіл на використання програмного забезпечення;
  • підготовчі роботи;
  • пусконалагоджувальні роботи;
  • супроводження та консультації

Методичні матеріали регламентують виконання робіт з організації та виконання аналізу цін на ринку будівельних ресурсів у регіоні у відповідності до вимог ДСТУ Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» щодо аналізу ринку цін на різних етапах будівництва об'єктів.