Четвер, 06 08, 2020

Авторизація

Мова сайту

Joomla ,

Аналіз поточних цін на ринку будівельних ресурсів у регіоні для експертизи проектів будівництва

Організація, яка виконує експертизу проектів будівництва отримуючи послугу "Аналіз поточних цін на ринку будівельних ресурсів" оперує реальними, а не розрахунковими (індексованими) цінами на матеріально-технічні ресурси і відслідковує виконання вимог ДСТУ Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»  щодо аналізу ринку цін та вартості ресурсів при проектуванні об'єктів будівництва.

Організація, яка виконує експертизу проектів будівництва, згідно Договору. як замовник послуги доручає АЦ "Будівництво - сучасні технології" провести аналіз цін на будівельні ресурси у регіоні. Результат робіт - «Аналіз цін на будівельні матеріали» у вигляді друкованого збірника та в електронній формі.

Друкований збірник містить базу даних на ціни будівельних матеріалів, актуальну на обліковий період. Складається з реєстрів постачальників, матеріально-технічних ресурсів та цін на них, а також іншої додаткової інформації, необхідної для визначення вартості матеріально-технічних ресурсів на різних етапах будівництва.

Перелік ресурсів, зміст та формат збірника визначає АЦ "Будівництво - сучасні технології".

Електронна форма – база даних на ціни у форматі кошторисного програмного забезпечення (АВК-5, АС-4 та ін.) завантажується з сайту АЦ "Будівництво - сучасні технології".

Дозволяє оперувати реальними, а не розрахунковими (індексованими) цінами на матеріально-технічні ресурси і ефективно перевіряти виконання вимог ДСТУ Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»  щодо аналізу ринку цін та вартості ресурсів при проектуванні об'єктів будівництва.