Четвер, 06 08, 2020

Авторизація

Мова сайту

Joomla ,

Аналіз поточних цін на ринку будівельних ресурсів для експертизи типових проектів

Одноразові чи довгострокові роботи з незалежного аналізу поточних цін на ринку будівельних ресурсів для експертної організації за видами робіт, за типовими проектами будівництва.

Перелік ресурсів для яких проводиться аналіз визначається на підставі даних експертної організації.

Роботи з аналізу поточних цін на ринку будівельних ресурсів  за спеціалізацією експертної організації, за видами будівельних робіт, за типовими проектами будівництва виконуються на підставі договору та методичних матеріалів АЦ "Будівництво - сучасні технології". З  використанням спеціалізованого програмного забезпечення та Положення про проведення аналізу цін розроблених АЦ "Будівництво - сучасні технології" для виконання таких робіт.

В залежності від потреб організації, якв здійснює експертизу проектів будівництва аналіз може виконуватись:

  • По укрупненим номенклатурним групам для виконання експертизи на стадії ТЕО.
  • По конкретним ресурсам для експертизи інвесторської кошторисної документації проектів будівництва.

Організація, якв здійснює експертизу проектів будівництва може встановлювати вимоги щодо точності виконання аналізу, граничної похибки розрахунку.

Результат робіт надається у вигляді друкованого збірника «Аналіз цін на будівельні ресурси для типових проектів", в електронній формі у форматі кошторисного програмного забезпечення (АВК-5, АС-4 та ін.) чи в іншій, погодженій сторонами звітній формі, необхідній замовнику послуг.

Експертна організація - замовник послуги "Аналіз поточних цін на ринку будівельних ресурсів для типових проектів" оперує реальними, а не розрахунковими (індексованими) цінами на матеріально-технічні ресурси і ефективно перевіряє виконання всіх вимог ДСТУ Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» щодо вартості ресурсів в проектах будівництва.