Понеділок, 21 09, 2020

Авторизація

Мова сайту

Joomla ,

Аналіз поточних цін на ринку будівельних ресурсів для експертизи проекту будівництва

Одноразові чи довгострокові роботи з незалежного аналізу поточних цін на ринку будівельних ресурсів для експертизи конкретного проекту будівництва з підготовкою необхідної документації.

Перелік ресурсів для яких проводиться аналіз визначається на підставі даних проекту.

Роботи з аналізу поточних цін на ринку будівельних ресурсів для експертизи проекту будівництва виконуються на підставі договору та методичних матеріалів АЦ "Будівництво - сучасні технології" з  використанням спеціалізованого програмного забезпечення, Положення про проведення аналізу цін розроблених АЦ "Будівництво - сучасні технології" для виконання таких робіт.

Аналіз може виконуватись:

  • По укрупненим номенклатурним групам для виконання експертизи проекту на стадії ТЕО.
  • По конкретним ресурсам для експертизи інвесторської кошторисної документації проекту будівництва.

Організація, якв здійснює експертизу проектів будівництва може встановлювати вимоги щодо точності виконання аналізу, граничної похибки розрахунку.

Результат робіт надається у вигляді друкованого збірника «Аналіз цін на будівельні ресурси для експертизи проекту», в електронній формі у форматі кошторисного програмного забезпечення (АВК-5, АС-4 та ін.) чи в іншій, погодженій сторонами звітній формі, необхідній замовнику послуг. 

Експертна організація - замовник послуги "Аналіз поточних цін на ринку будівельних ресурсів для проекту будівництва" оперує реальними, а не розрахунковими (індексованими) цінами на матеріально-технічні ресурси і ефективно перевіряє виконання всіх вимог ДСТУ Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» щодо вартості ресурсів в проектах будівництва.