Понеділок, 21 09, 2020

Авторизація

Мова сайту

Joomla ,

Регіональна база цін на будівельні ресурси експертної організації

Для організації, яка здійснює експертизу проектів будівництва створюється власна "Регіональна база цін на будівельні ресурси". В результаті вона самостійно виконує аналіз цін і може надавати послуги з аналізу цін на ринку будівельних ресурсів у регіоні. 

Фахівці АЦ "Будівництво - сучасні технології" виконують для експертної організації комплекс робіт зі встановлення та запуску її власної регіональної бази цін на будівельні ресурси.

Експертній організації надаються необхідні методичні матеріали та програмне забезпечення. Проводиться навчання та консультації фахівців з організації та виконання аналізу цін на ринку будівельних ресурсів у регіоні.

Програмне забезпечення дозволяє створити власну інформаційну базу даних на ціни будівельних ресурсів та проводити аналіз вартості матеріально-технічних ресурсів на різних етапах будівництва, як для власних потреб експертної організації, так і на замовлення сторонніх організацій. Встановлення програмного комплексу здійснюється на умовах франчайзингу.

 До вартості франшизи входить:

  • програмний комплекс;
  • підготовчі роботи;
  • пусконалагоджувальні роботи;
  • супроводження та консультації

Методичні матеріали регламентують виконання робіт з організації та виконання аналізу цін на ринку будівельних ресурсів у регіоні у відповідності до вимог ДСТУ Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» щодо аналізу ринку цін на різних етапах проектування та будівництва об'єктів.