П'ятниця, 19 08, 2022

Авторизація

Мова сайту

Аналіз поточних цін на ринку будівельних ресурсів у регіоні для проектних організацій

Проектна організація - замовник послуги "Аналіз поточних цін на ринку будівельних ресурсів оперує реальними, а не розрахунковими (індексованими) цінами на матеріально-технічні ресурси і виконує всі вимоги ДСТУ Д.1.1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» щодо аналізу ринку цін при проектуванні об'єктів будівництва. 

 

Проектна організація згідно Договору. як замовник послуги доручає АЦ "Будівництво - сучасні технології" провести аналіз цін на будівельні ресурси у регіоні. Результат робіт АЦ "Будівництво - сучасні технології" передається проектній  організації у вигляді збірника «Аналіз цін на будівельні матеріали» в друкованому вигляді та в електронній формі.

Друкований збірник містить базу даних на ціни будівельних матеріалів, актуальну на обліковий період. Складається з реєстрів постачальників, матеріально-технічних ресурсів та цін на них, а також іншої додаткової інформації, необхідної для визначення вартості матеріально-технічних ресурсів на різних етапах будівництва.

Перелік ресурсів, зміст та формат збірника визначає АЦ "Будівництво - сучасні технології".

Електронна форма – база даних на ціни у форматі кошторисного програмного забезпечення (АВК-5, АС-4 та ін.) завантажується з сайту АЦ "Будівництво - сучасні технології".

Дозволяє оперувати реальними, а не розрахунковими (індексованими) цінами на матеріально-технічні ресурси і виконати всі вимоги ДСТУ Д.1.1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» щодо аналізу ринку цін при проектуванні та під час будівництва