П'ятниця, 19 08, 2022

Авторизація

Мова сайту

Аналіз поточних цін на ринку будівельних ресурсів для проекту будівництва

Одноразові чи довгострокові роботи з незалежного аналізу поточних цін на ринку будівельних ресурсів для конкретного проекту будівництва з підготовкою необхідної документації.

Перелік ресурсів для яких проводиться аналіз визначається на підставі даних проекту.

Роботи з аналізу поточних цін на ринку будівельних ресурсів для проекту будівництва виконуються на підставі договору та методичних матеріалів АЦ "Будівництво - сучасні технології" з  використанням спеціалізованого програмного забезпечення, Положення про проведення аналізу цін розроблених АЦ "Будівництво - сучасні технології" для виконання таких робіт.

Роботи можуть виконуватись на різних стадіях проекту в залежності від потреб проектної організації. По укрупненим номенклатурним групам на стадіях ТЕО та П. По конкретним ресурсам на стадії складання інвесторської кошторисної документації чи в рамках науково-технічного супроводу конкретного будівництва.

Можуть встановлюватись вимоги щодо точності виконання аналізу, граничної похибки розрахунку.

Результат робіт надається у вигляді друкованого збірника «Аналіз цін на будівельні ресурси по проекту», в електронній формі у форматі кошторисного програмного забезпечення (АВК-5, АС-4 та ін.) чи в іншій, погодженій сторонами звітній формі, необхідній замовнику послуг. 

Проектна організація - замовник послуги "Аналіз поточних цін на ринку будівельних ресурсів для проекту будівництва" оперує реальними, а не розрахунковими (індексованими) цінами на матеріально-технічні ресурси і виконує всі вимоги ДСТУ Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» щодо аналізу ринку цін при проектуванні об'єктів будівництва.