Новини

З Великоднем!!!

Шановні користувачі!
З почуттям глибокої радості і від щирого серця вітаємо Вас зі Світлим Христовим воскресінням — Пасхою Господньою! Бажаємо Вам виконання всіх ваших надій і благих починань, миру, добра і любові.
З повагою, адміністрація ТОВ "Аналітичний центр "Будівництво - сучасні технології"

 

 

Вийшла нова база цін станом на 01.04.2016

Шановні користувачі!

ТОВ "Аналітичний центр "Будівництво-сучасні технології"  повідомляє, що вийшла чергова версія бази цін станом на 01.04.2016 року.

З питань придбання послуги "Аналіз поточних цін на ринку будівельних матеріалів, виробів та конструкцій України" звертайтесь до дилерів Вашого регіону.

Вартість послуги - 300 грн. на місяць.

 

 

Вийшла нова база цін станом на 01.01.2016

Шановні користувачі!

ТОВ "Аналітичний центр "Будівництво-сучасні технології" щиро вітають Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим та повідомляє, що вийшла чергова версія бази цін станом на 01.01.2016 року.

 

 

ХІ Міжнародний конгрес "Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства"

З 10 по 13 листопада 2015 року в Міжнародному виставковому центрі м. Київ  пройшов ХІ Міжнародний конгрес "Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства". В рамках конгресу ТОВ "Аналітичний центр "Будівництво-сучасні технології" взяло участь у круглому столі "Перспективи та ризики опалювального сезону 2015-2016". До уваги учасників круглого столу директором підприємства Кіблицьким О. Д. було представлено доповідь на тему "Проведення аналізу вартості будівельних ресурсів при виконанні будівельних та ремонтних робіт підприємствами житлово-комунальної сфери". В ході обговорення доповіді було внесено пропозицію про налагодження більш тісної співпраці з підприємствами галузі - членами Міжгалузевої асоціації "Укртеплокомуненерго".

 
 

 

 

 

 

 

 

 

Вийшла нова база цін станом на 01.10.2015

До уваги користувачів послугою "Аналіз цін  на ринку будівельних матеріалів, виробів та конструкцій"!

 

    Вийшла  чергова версія бази цін станом на 01.10.2015 року.

    Друковані версії бази у вигляді збірника відправлені користувачам "Укрпоштою", електронні версії направлені Вам електронною поштою за адресами, указаними в угоді.

 

Дочірні категорії