Послуги експертним організаціям

Аналіз поточних цін на ринку будівельних ресурсів у регіоні для експертизи проектів будівництва

Організація, яка виконує експертизу проектів будівництва отримуючи послугу "Аналіз поточних цін на ринку будівельних ресурсів" оперує реальними, а не розрахунковими (індексованими) цінами на матеріально-технічні ресурси і відслідковує виконання вимог ДСТУ Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»  щодо аналізу ринку цін та вартості ресурсів при проектуванні об'єктів будівництва.

Детальніше...

Аналіз поточних цін на ринку будівельних ресурсів для експертизи типових проектів

Одноразові чи довгострокові роботи з незалежного аналізу поточних цін на ринку будівельних ресурсів для експертної організації за видами робіт, за типовими проектами будівництва.

Перелік ресурсів для яких проводиться аналіз визначається на підставі даних експертної організації.

Детальніше...

Аналіз поточних цін на ринку будівельних ресурсів для експертизи проекту будівництва

Одноразові чи довгострокові роботи з незалежного аналізу поточних цін на ринку будівельних ресурсів для експертизи конкретного проекту будівництва з підготовкою необхідної документації.

Перелік ресурсів для яких проводиться аналіз визначається на підставі даних проекту.

Детальніше...

Регіональна база цін на будівельні ресурси експертної організації

Для організації, яка здійснює експертизу проектів будівництва створюється власна "Регіональна база цін на будівельні ресурси". В результаті вона самостійно виконує аналіз цін і може надавати послуги з аналізу цін на ринку будівельних ресурсів у регіоні. 

Детальніше...